معرفی اینترنت پرسرعت +ADSL2پنج شنبه ۰۶, اسفند ۱۳۹۴

فناوری DSL

استفاده از فناوری DSL و انتقال داده به کمک سیم‌های مسی تلفن، به یکی از آسان‌ترین راه‌های انتقال داده‌ها و دسترسی به شبکه‌ی جهانی تبدیل شده است و به کمک آن می‌توان علاوه بر دسترسی پرسرعت به اینترنت از خدمات وابسته به آن مانند انتقال صوت از طریق اینترنت، تبادل تصویر و خدماتی همچون ویدیو کنفرانس و تلویزیون اینترنتی، ایجاد بستر پرسرعت برای شبکه‌های خصوصی مجازی و بسیاری خدمات دیگر بهره جست.

گفتنی‌ست، سرعت انتقال داده در این روش بسته به فناوری مورد استفاده و بعد مکانی گیرنده خدمات متفاوت است. در بیش‌تر نقاط جهان، کاربران از یک DSL نامتقارن یا ADSL (یا Asymmetric Digital Subscriber Line) استفاده می‌کنند. ADSL فرکانس‌های قابل دسترس را با سرعت نامتقارن دریافت و ارسال، در اختیار کاربران قرار می‌دهد به گونه‌ای که سرعت دریافت داده‌ها به مراتب بیش از سرعت ارسال آن‌ها خواهد بود. فناوری +ADSL2 از پیشرفته‌ترین فناوری‌های DSL در جهان است. در این روش سرعت انتقال داده بسیار بالاتر از ADSL و مسافت قابل پوشش آن نیز بیش‌تر است. در این روش سرعت دسترسی یه اینترنت تا ۳ برابر بیش از روش ADSL است. سرعت download داده‌ها و اطلاعات در روش ADSL حداکثر ۸Mbps و در روش +ADSL2 حداکثر ۲۴Mbps یعنی بیش از ۳ برابر است.

 

dsl

مزایای اینترنت ADSL2+ آسیاتک:

با توجه به اینکه آسیاتک رتبه نخست اینترنت پرسرعت کشور می باشد برای شما کاربر گرامی امکان استفاده از اینترنت با کیفیتی بسیار عالی و بدون قطعی را در سراسر کشور فراهم خواهد نمود

برخی از مزایای اینترنت پرسرعت ADSL2+ آسیاتک

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته سراسری از طریق شماره چهار رقمی ۱۵۴۴ (با احتساب هزینه شهری)
  • تنوع قیمتی و حجمی در سرویس ها اینترنت پرسرعت ارائه شده (با بیش از ۳۰۰ نوع بسته)
  • آپلود رایگان ( برای اولین بار در کشور آسیاتک ارسال اطلاعات را برای کاربران خود رایگان نموده است که این مزیت ۳۰ درصد مصرف ترافیک کابران را کاهش می دهد)
  • سرعت نامحدود درون شبکه (برای اولین بار در کشور، آسیاتک با داشتن بزرگترین دیتا سنتر محتوایی کشور که در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد داده های کشور در دیتا سنتر های آسیاتک هاست می شود این امکان را برای کابران اینترنت پرسرعت ADSL2+ آسیاتک فراهم نموده که در بیش از ۳۰ درصد فضای وب سرعتی بالاتر از مشترکین شرکت های دیگر داشته باشند)
  • ارائه سرعتی بیشتر از سرعت اسمی خریداری شده ( کابران آسیاتک از این مزیت بهره خواهند برد سرعت سرویس آنها متناسب با کیفیت خط تلفن آنها اعمال می گردد)
  • بهره مندی از امتیازات ویژه در باشگاه مشتریان آسیاتک ( کاربران اینترنت پرسرعت ADSL2+  آسیاتک با هر خرید از امتیازات ویژه ای برخوردار می شود و میتوانند از مجموع امتیازات خود نسبت به دریافت ترافیک رایگان اقدام نمایند و یا در قرعه کشی های دوره ای شرکت نمایند)
  • ارائه بسته های ویژه با قیمت های رقابتی برای تمدید مشترکین ( آسیاتک جهت جلب رضایت مشترکین خود به صورت دوره ای و فصلی پروموشن های ویژه ای را برای مشترکین جدید و قدیم خود ارائه می دهد تا میزان رضایت مشترکین خود را افزایش دهد)
  • ارائه بسته های گیگ باکس آسیاتک ( خدمتی نوین از آسیاتک می باشد که مشترکین آسیاتک از طریق این بسته های می توانند میزان هزینه ترافیک های مصرفی خود را به کمتر از ده هزار ریال کاهش دهند)
  • و ده ها مزایای دیگر

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش بسته اینترنتی مورد نظر می توانید از طریق ثبت نام آنلاین سایت و یا از طریق تماس با شماره سراسری ۰۱۷۹۷۱۲۷۲۲ سرویس مورد نظر خود را خریداری نمایید، ضمنا به اطلاع می رساند در هر مرحله از انجام امور ثبت نام و یا دریافت اطلاعات بیشتر سرویس ها می توانید با کارشناسان ما از طریق گفتگوی آنلاین سایت و یا تماس با شماره ۰۱۷۵۹۷۷۷ ارتباط برقرار نمایید.بدون نظرارسال نظر؟